2 kg PB

Základný typ fľaše, ktorý je obľúbený pre ľahkú manipuláciu a rôznorodosť spotrebičov, hlavne pre kempingové účely (lampa, varič, ohrievač).

Tento druh fľaše sa pripája na spotrebič priamo bez regulátora. Fľaša je modrej farby a má guličkový ventil.

5 kg PB

Tento typ fľaše je doplnkový a dodáva sa  v dvoch rozmeroch – výška 40 cm (priemer 29 cm), a v starom, výberovom rozmere s výškou 52 cm (priemer 23 cm).

Používa sa hlavne v spotrebičoch pre kemping a karavaning kvôli svojej veľkosti. Fľaša je modrej farby.

10 kg PB

Základný typ fľaše určený pre široké použitie v domácnosti. Veľmi obľúbený je pre sporáky, záhradné grily a mobilné ohrievače. Pripája sa gumenou tlakovou hadicou na spotrebiče bez regulátora tlaku.

Je to to najbežnejší typ fľaše. Odoberá sa plynná fáza. Dobre sa uplatňuje aj napr. pri ambulantnom predaji na kúrenie, varenie či pečenie. Fľaša je modrej farby.

33 kg P

Tento druh je použiteľný vo všetkých prípadoch ako 33 kg fľaše s propán – butánom (najmä na podnikateľské účely, v stavebníctve na izolatérske práce, temperovanie, vykurovanie, …), je však určený predovšetkým na zimné obdobie do prostredia s nízkymi teplotami okolia fľaše.

Fľaša je modrá a má červený golier.

10 kg P

Plnenie propánom odporúčame použiť tam, kde sa v zimnom období môže spotrebič používať, v prostredí s nízkymi teplotami, pri ktorých propán zabezpečí dostatočné množstvo energie. Propán sa môže použiť ako palivo do všetkých spotrebičov, ktoré sa používajú na propán – bután.

Fľaša plnená propánom je modrá a má červený “golier”. Ventil je prispôsobený na odber plynnej fázy.

10 kg P VZV

Propánom plnená špeciálna fľaša určená na pohon vysokozdvižných vozíkov. Je upravená na odber kvapalnej fázy.

Fľaša je modrá so žltým “golierom” a bielou nálepkou s upozornením, že ide o plyn na pohon vysokozdvižných vozíkov.

Pozrite si ceny našich produktov

Cenník produktov